GLASS & CERAMICS / Figurines / Figurines 5166013

nr 516 6013

FIGURINES

Lenght: ()

2 st, Tengra, höjd: 21 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

100

Monday Mars 31 2008
at 16:55:36